Tehergépjármű/kamion vezetőt, sofőrt CE jogosítvánnyal keresünk

  • Company: FAHR-ZEIT Personalleasing GmbH & Co. KG
  • Job Location: Budapest - Hungary
  • Date: September 15, 2017 14:27
  • Employment Type: permanent
  • Experience: junior
  • Job Functions:

    Logistics

Job summary

Németországba (München, Stuttgart, Nürnberg, Heilbronn, Essen, Bremen.... és más városokban) keresünk Tehergépjármű vezetőt, sofőrt CE jogosítvánnyal.

Job description

Az ideális jelölt EU – vezetői engedéllyel, CE, CPC árufuvarozói- kártyával és minimum 1 év tehergépjármű vezetői tapasztalattal rendelkezik. 3 évig effektíven kamionozott.
Munkavégzéshez a minimum A2 szintű német nyelvtudás alapfeltétel! Szükséges telefonon is kommunikálnia kell, meg kell, értse. Saját autó szükséges.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkahelyet
  • Nyugat-német tarifaszerinti bérezés, határozatlan idejű rögzített munkaszerződés
  • Jó órabér, pótdíjakkal, költségtérítések, utazási költség
  • Évente 24 nap szabadság
  • Munkaidő hétfőtől-péntekig, hétvége szabad,
  • Tisztességes, megfizethető szállás Németországban
  • Barátságos munkakörnyezet

Az utazást a munkavállalók egyénileg autóval vagy tömegközlekedéssel oldják, meg költségéről mi gondoskodunk. Olcsó szállás keresésében segít a partnercégünk, de a szállást későbbiekben mindenki maga fizeti. Segítséget nyújtunk a szükséges dokumentumok összeállításában és a hivatalos adatlapok kitöltésében Igozolja le hogy a családipótlék  192 Euro gyermekeként.

Jelentkezni motivációs levéllel, önéletrajzzal, jogosítványának másolatával, digitális tachograf kártya bemutatásával E-mailen keresztül lehetséges:

Stepahnie Haack: bewerbung@fahr-zeit.de

Ígérünk Önnek egy stabil, biztos munkahelyet Németországban, egy jó fizetéssel.

www.fahr-zeit.de

v1.3.1@w1